KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15873025
nr 1587 3025
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/40. Bildmått: 27x18 cm, yttermått inklusive ram: 46x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:42:50
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman